Co to jest parentingowe.pl?

spieszymy z wyjaśnieniem

Czytelniku!

Polska blogosfera parentingowa jest bardzo bogata. Istnieją setki blogów poświęconych tej, jakże ważnej, tematyce. Każdy ma swoje ulubione blogi, ale czasami ciężko jest nadążyć z ich czytaniem. Tutaj znajdziesz je w jednym miejscu!

Jeśli Twojego ulubionego bloga brakuje na stronie to nie zwlekaj: skontaktuj się z nami a dodamy go w tak zwane "trymiga"!:)

Blogerze!

Większość blogerów stara się dotrzeć do swoich stałych Czytelników oraz pozyskać nowych poprzez Facebooka, jednak nie jest to proste. Wszyscy wiemy jak bardzo "oszczędnie" Facebook rozsyła treści stron do swoich użytkowników... chyba, że mu zapłacimy za reklamę.

Parentingowe.pl to inicjatywa, która może pomóc Ci w budowaniu marki bloga i zaistnieniu w parentingowej blogosferze. Jeśli nie widzisz swojego bloga na stronie a chciałbyś dotrzeć do Czytelników to nie zwlekaj: skontaktuj się z nami!

Niczego nie oczekujemy w zamian, nie wymagamy banerów reklamowych etc... choć oczywiście będziemy zaszczyceni jeśli wspomnisz o nas swoim Czytelnikom;). Co ważne: nigdy nie wyświetlamy całych postów, a jedynie ich zajawki! Dzięki temu Czytelnicy będą iść od nas do Ciebie, a nie odwrotnie.

Jeżeli Twój blog jest tutaj zawarty, a mimo wszystko z jakichś powodów Ci to nie odpowiada - daj nam znać! Bez problemu go usuniemy. Albo wytłumaczymy dlaczego lepiej tego nie robić;).

Kimkolwiek jesteś...

... witaj w naszych progach! Rozgość się, polub nas na Facebooku :). Daj znać znajomym o tej inicjatywie i zaglądaj jak najczęściej!